آیا امکان ارسال اطلاعات فرم تماس 7 به سی آر ام پیام گستر وجود دارد؟

  • 92 نمایش
  • آخرین پرسش هفته قبل
K.Sadeghi ارسال کرد در هفته قبل

سلام وقتتون بخیر، ما برای ثبت فرم‌های مشاوره مون از contact forms 7 استفاده می کنیم ولی به دلیل مشغله زیاد نمی‌تونیم مدام ایمیلمون رو چک کنیم و بعضی از این فرم‌ها رو از دست می‌دیم آیا روشی وجود داره که بتونیم این فرم‌ها رو توی سی آر ام پیام گسترمون مشاهده کنیم؟

A.Rahmannezhad ارسال کرد در هفته قبل

سلام K.Sadeghi عزیز، شما دوتا راه حل دارید:

  • ذخیره‌ فرم‌های وردپرس در فایل اکسل و آپلود آن در پیام گستر
  • استفاده از افزونه اتصال یک طرفه فرم تماس 7 به پیام گستر 

روش پیشنهادی من گزینه دومه، با این روش شما می‌تونید سایت وردپرسیتون رو به پیام گستر متصل کنید. خوبیش اینه که فرم‌ها به صورت لحظه‌ای در سی آر ام ذخیره میشن و دیگه نیازی به نیروی انسانی ندارید. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

Z.Lotfi ارسال کرد در هفته قبل

سلام و خسته نباشید، ما از این افزونه استفاده می‌کنیم واقعا کاربردی و عالیه، تنها مشکلی که داره اینه که بعضی از مخاطبامون شماره‌های تماسشون رو با فرمت فارسی وارد می‌کنن و متاسفانه سیستم اعداد فارسی رو ساپورت نمیکنه همین موضوع باعث میشه که فرم‌‌‎هاشون تو سی آر ام ذخیره نشن آیا راهکاری برای این موضوع در نظر دارید؟

A.Rahmannezhad ارسال کرد در هفته قبل

سلام Z.Lotfi عزیز، شما می‌تونید از افزونه تبدیل اعداد فارسی به انگلیسی استفاده کنید که از طریق این لینک قابل دسترسی است.

Z.Lotfi ارسال کرد در هفته قبل

ممنون یه سواله دیگه، وقتی فرم‌های تماس به سی آر ام پیام گستر منتقل میشن‌ هویت حقیقی یا حقوقی هم برای هر فرم ثبت میشه؟

A.Rahmannezhad ارسال کرد در هفته قبل

بلی، با توجه به لینکی که در بالا قرار دادم اگه در قسمت ویژگی های محصول تیک مربوط به ایجاد هویت حقیقی یا هویت حقوقی را فعال نمایید این قابلیت نیز فراهم می‌شه.

Close